Предстоящи изпити

Регистрирайте се онлайн за самостоятелно или групово присъствие на изпит.

Events calendar

  • June
  • August
  • Monday
  • Tuesday
  • Wednesday
  • Thursday
  • Friday
  • Saturday
  • Sunday
  • Wednesday, July 1
  • Thursday, July 2
  • Friday, July 3
  • Saturday, July 4
  • Sunday, July 5
  • Monday, July 6
  • Tuesday, July 7
  • Wednesday, July 8
  • Thursday, July 9
  • Friday, July 10
  • Saturday, July 11
  • Sunday, July 12
  • Monday, July 13
  • Tuesday, July 14
  • Wednesday, July 15
  • Thursday, July 16
  • Friday, July 17
  • Saturday, July 18
  • Sunday, July 19
  • Monday, July 20
  • Tuesday, July 21
  • Wednesday, July 22
  • Thursday, July 23
  • Friday, July 24
  • Saturday, July 25
  • Sunday, July 26
  • Monday, July 27
  • Tuesday, July 28
  • Wednesday, July 29
  • Thursday, July 30
  • Friday, July 31

Календар

July   2020
M T W T F S S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Контакти

Пловдив - ул. Цар Асен 10

    • dummy+359 88 214 5341

София - ул. "Солунска" 8

Бюлетин

Бъдете винаги информирани относно важни събития и оферти!

Search